adaptery/przejściówki
Ekstender HDBase T-Lite (4K@40m)
- Złącza #1: HDMI Typ A Żeńska
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #2: RJ45 Żeńska
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
671.72 zł / szt
826.22 zł gross
Ekstender VE801 HDMI HDBaseT-Lite pozwala na zwiększenie odległości transmisji sygnału HDMI do 70 m od źródła HDBaseT za pomocą jednego kabla Cat 5e/6/6a. Obsługuje funkcje HDMI, które obejmują 3D, Deep Color i rozdzielczość 4K, oraz dźwięk Dolby Digital 5.1, DTS HD, a także jest zgodny z HDCP. Uniwersalny projekt VE801 oferuje łatwą metodę mocowania urządzenia w dowolnym miejscu. Panel boczny zawiera antypoślizgowe rowki, które pomagają zapobiec przypadkowemu upuszczeniu podczas montażu urządzenia. Rowki sprawiają również, że kontrolki LED stanu są lepiej widoczne. Urządzenie VE801 jest idealne do cyfrowych centrów rozrywki lub wszelkich instalacji wymagających przesyłania obrazu wideo HDMI na duże odległości.
| Weight | 840 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 160 x 240 cm |
Technical Specifications
| Brand | ATEN |
|---|---|
| Złącza #1 | HDMI Typ A Żeńska |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #2 | RJ45 Żeńska |
| Rodzaj | Przedłużacz |
| Separator | VE801T |
| Wymiary | 9.86 x 8.70 x 3.00 cm |
| Waga | 0.24 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |