drukarki i urz. wielofunkcyjne
Drukarka VersaLink B410DN B410V_DN
- Model:
B410V_DN
- Komunikacja bezprzewodowa: Opcjonalna
- Złącza: 1 x USB (Typ B)
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 5 in stock
1 688.21 zł / szt
2 076.50 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Xerox |
|---|---|
| Model | B410V_DN |
| Komunikacja bezprzewodowa | Opcjonalna |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Gramatura papieru (maks.) | 216 |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Waga | 17 |
| Maks. prędkość druku w czerni | 50 |
| Zainstalowana pamięć | 1024 |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obciążenie miesięczne | 20000 |
| Procesor drukarki | Dual Core, 1000 MHz |
| Wysokość | 422 |
| Szerokość | 429 |
| Głębokość | 470 |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Format | A4 |
| Druk Photo | Nie |
| PictBridge | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rodzaj nośnika | Papier wstępnie zadrukowany |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Grafitowy |
| Weight | 17540 kg |
|---|---|
| Dimensions | 470 x 425 x 425 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |