ogrodowe
Zestaw do piasku Eko 14 elementów
- Nr katalogowy:
05401
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Ogrodowe
- Full specification
Status: Out of stock
33.12 zł / szt
40.74 zł gross
Zestaw Eco Sand do gotowania, 14 elementów, w siatce
Zestaw do gotowania LENA Eco Sand, 14 elementów. Wykonany z mieszanki plastiku i drewna, o zapachu drewna.
W zestawie:
- Garnek do gotowania o średnicy 18 cm, pojemność 2 l
- Sitko
- Solniczka
- Chochla
- Miarka
- Patelnia
- Szpatułka
- Deska do krojenia
- Nóż
- 3 foremki na warzywa
- Łyżka do lodów
- Rożek do lodów
Cechy:
- Nadaje się dla dzieci od 12 miesięcy.
- Zapakowane w siatkę, z etykietą informującą o produkcie.
- WYPRODUKOWANO W EUROPIE.
- Certyfikat TÜV.
| Weight | 586 kg |
|---|---|
| Dimensions | 250 x 190 x 330 cm |
Technical Specifications
| Brand | Lena |
|---|---|
| Nr katalogowy | 05401 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Zestawy do piasku |
| Waga | 595 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 26 x 20 x 32 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |