podstawki/podstawki chłodzące
Cyclone Notebook Cooling Stand
- Regulacja obrotów: Nie
- Hub USB: Nie
- Liczba wentylatorów: 2
- Full specification
Status: Out of stock
55.07 zł / szt
67.74 zł gross
Podstawka pod notebook z 2 wbudowanymi wentylatorami chłodzącymi zapewniająca wygodną, nachyloną pozycję do pisania i ochronę przed przegrzaniem
- 8 regulowane ustawienia wysokości i nachylenia ekranu oraz klawiatury dla większego komfortu
- Zwiększa wydajność chłodzenia notebooka i chroni meble oraz nogi przed działaniem wysokiej temperatury
- Pasuje do dowolnego notebooka, netboka lub komputera MacBook o przekątnej ekranu do 16"
- Wentylatory zasilane przez złącze USB: bez potrzeby podłączania do gniazdka elektrycznego
- Gumowe podkładki zapobiegają przesuwaniu się notebooka i zadrapaniu jego obudowy
- Możliwość schowania kabla i wtyczki USB wewnątrz podstawki, gdy nie są używane
| Weight | 665 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 x 350 x 270 cm |
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Regulacja obrotów | Nie |
| Hub USB | Nie |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Chłodzenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |