ciśnieniomierze
Ciśnieniomierz naramienny BM26
- Pomiar pulsu: Tak
- Data i godzina pomiaru: Tak
- Rozpoznanie arytmii serca: Tak
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
103.01 zł / szt
111.25 zł gross
Ciśnieniomierz naramienny BM 26
Wskaźnik ryzyka: z kolorową skalą do klasyfikacji wyników pomiaru
Rozpoznawanie arytmii: rozpoznaje zaburzenia rytmu serca i ostrzega przed możliwością ich wystąpienia
Automatyczny pomiar ciśnienia krwi oraz tętna na ramieniu
One for all odpowiedni dla maksymalnie 4 użytkowników
Ciśnieniomierz automatycznie mierzy ciśnienie krwi i tętno na ramieniu. Ciśnieniomierz posiada 4 × 30 miejsc w pamięci i może być stosowany przez maksymalnie 4 użytkowników.
- Wskaźnik ryzyka: z kolorową skalą do klasyfikacji wyników pomiaru
- Rozpoznawanie arytmii: rozpoznaje zaburzenia rytmu serca i ostrzega przed możliwością ich wystąpienia
- Automatyczny pomiar ciśnienia krwi oraz tętna na ramieniu
- Scan & Save: Elektroniczne dokumentowanie wartości ciśnienia krwi w aplikacji beurer HealthManager Pro
- Automatyczna preselekcja ciśnienia i spustu powietrza
- Obliczanie średniej wartości ze wszystkich zapisanych wyników pomiarów oraz ciśnienia mierzonego rano i wieczorem w ciągu ostatnich 7 dni
- 4 użytkowników, po 30 pomiarów każdy
- Przejrzysty, czytelny wyświetlacz z mankietem dla osób o obwodzie ramienia 2235 cm
- W zestawie torebka do przechowywania
- W tym paszport ciśnienia krwi do dokumentowania zmierzonych wartości
- Opcjonalnie dostępny mankiet XL (3042 cm)
- Wyrób medyczny
| Weight | 638 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 195 x 135 cm |
Technical Specifications
| Brand | Beurer |
|---|---|
| Pomiar pulsu | Tak |
| Data i godzina pomiaru | Tak |
| Rozpoznanie arytmii serca | Tak |
| Zakres pomiaru |
|
| Pamięć pomiarów | 120 |
| Mankiet | 2235 cm |
| Wymiary | 155 x 110 x 70 mm |
| Waga | 478 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wyświetlacz |
|
| Typ | Naramienny |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |