ciśnieniomierze
Ciśnieniomierz naramienny BM23
- Pomiar pulsu: Tak
- Data i godzina pomiaru: Tak
- Rozpoznanie arytmii serca: Tak
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 6 in stock
71.34 zł / szt
77.05 zł gross
Ciśnieniomierz Beurer BM 23
Łatwy w użyciu: prosta obsługa
Skanuj i zapisz: dokumentuj wartości ciśnienia krwi cyfrowo w aplikacji Beurer HealthManager Pro
Sprawdzanie dopasowania mankietu: w celu prawidłowego umieszczenia mankietu na ramieniu
Łatwy pomiar ciśnienia krwi
Ciśnieniomierz naramienny Beurer BM 23 umożliwia łatwy pomiar ciśnienia krwi i tętna bezpośrednio w domu za naciśnięciem jednego przycisku. Dzięki zintegrowanemu portowi USB-C możesz również używać urządzenia w trybie zasilania sieciowego. Dzięki praktycznej funkcji Skanuj i zapisz możesz łatwo zapisać zmierzone wartości w aplikacji Beurer HealthManager Pro i mieć stały podgląd wartości ciśnienia krwi.
- Łatwy w użyciu: prosta obsługa
- Skanuj i zapisz: cyfrowo dokumentuj wartości ciśnienia krwi w aplikacji Beurer HealthManager Pro
- Sprawdzanie dopasowania mankietu: w celu prawidłowego umieszczenia mankietu na ramieniu
- Wykrywanie arytmii: ostrzega o możliwych zaburzeniach rytmu serca
- W pełni automatyczny pomiar ciśnienia krwi i tętna na ramieniu
- Automatyczny wstępny wybór ciśnienia i uwalnianie powietrza
- Wskaźnik ryzyka: z kolorową skalą do klasyfikowania wyników pomiaru
- Przejrzysty, łatwy do odczytania wyświetlacz
- Zasilacz sieciowy dostępny osobno
- Urządzenie medyczne
| Weight | 490 kg |
|---|---|
| Dimensions | 88 x 118 x 165 cm |
Technical Specifications
| Brand | Beurer |
|---|---|
| Pomiar pulsu | Tak |
| Data i godzina pomiaru | Tak |
| Rozpoznanie arytmii serca | Tak |
| Zakres pomiaru |
|
| Mankiet | Od 220 do 420 mm |
| Wymiary | 120 x 90 x 40 mm |
| Waga | 318 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Typ | Naramienny |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |