prezentery
Bezprzewodowy prezenter laserowy 2
- Komunikacja bezprzewodowa: 2,4 GHz
- Zasięg: 10
- Wskaźnik laserowy: Tak
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 20 in stock
45.77 zł / szt
56.30 zł gross
Prezenter bezprzewodowy ze wskaźnikiem laserowym
- Bezprzewodowy - dzięki czemu możesz swobodnie poruszać się podczas prezentacji
- Łatwy w użyciu przyciski. Idealny pokaz slajdów
- Praktyczny wskaźnik laserowy pozwala wyróżnić dowolną część prezentacji, nawet w najciemniejszych pomieszczeniach
- Plug & Play: po prostu podłącz go i jesteś gotowy do pracy
| Weight | 45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 155 x 80 cm |
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Zasięg | 10 |
| Wskaźnik laserowy | Tak |
| Wymiary | 105 x 38 x 25 mm |
| Waga | 84 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |