blendery/rozdrabniacze
Blender ręczny MSM14100
- Moc: 400
- Podstawa antypoślizgowa: Nie
- Mycie w zmywarce: Tak
- Full specification
Status: Out of stock
71.34 zł / szt
87.75 zł gross
Blender ręczny MSM14100
Blender ręczny CleverMixx - wszechstronny pomocnik w każdej kuchni.
- Ergonomiczny uchwyt: wygoda podczas blendowania.
- Prosta obsługa za naciśnięciem jednego przycisku.
- Praktyczny pojemnik do łatwego odmierzania i miksowania małych ilości składników.
- Odłączana stopa miksująca. Można ją zwolnić w prosty sposób odkręcając od korpusu urządzenia.
Technical Specifications
| Brand | Bosch |
|---|---|
| Moc | 400 |
| Podstawa antypoślizgowa | Nie |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Kruszenie lodu | Nie |
| Noże tnące | Stal nierdzewna |
| Funkcja Turbo/Pulse | Nie |
| Końcówka | Plastikowa |
| Wymiary | 375 x 60 x 60 mm |
| Waga | 0.8 |
| Akcesoria w zestawie | Pojemnik do miksowania |
| Długość przewodu zasilającego | 1.2 |
| Pojemność | 0.7 |
| Liczba prędkości | 1 |
| Typ | Blender ręczny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 x 110 x 420 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |