Blender ręczny 400W Czarny
- Moc: 400
- Podstawa antypoślizgowa: Nie
- Mycie w zmywarce: Tak
- Full specification
Blender ręczny TSA3508B
Lubisz zaskakiwać domowników pysznymi kremowymi zupami, sosami lub świeżymi, owocowymi koktajlami? Niezależnie co chcesz przyrządzić dobry blender ręczny to absolutny niezbędnik w Twojej kuchni. Poznaj blender Teesa TSA3508 i sprawdź, jak może ułatwić Ci pracę.
2 tryby prędkości
Blender ręczny Teesa wyposażony został w najważniejsze funkcje, dzięki którym szybko dostosujesz pracę urządzenia do swoich potrzeb. Jednym przyciskiem TURBO możesz uruchomić najszybszą prędkość ostrzy, co sprawdzi się w przypadku blendowania np. twardych produktów.
Ostrza ze stali nierdzewnej
Dobry blender ręczny powinien być solidny i służyć naprawdę długo. Dlatego głowica w modelu TSA3508 wyposażona w ostrza ze stali nierdzewnej. Taka konstrukcja sprawia, że urządzenie bez problemu wymiksuje i rozdrobni potrawy o wysokiej temperaturze. Co więcej do umycia głowicy możesz wykorzystać zmywarkę.
Łatwe przechowywanie
Posiadasz małą kuchnię i zastanawiasz się jaki blender ręczny będzie dla Ciebie najlepszy? TSA3508 to idealne rozwiązanie dla posiadaczy niewielkich przestrzeni. Urządzenie, dzięki swojej konstrukcji, zajmie niewiele miejsca w szufladzie, byś zawsze mogła mieć je pod ręką.
Dwa kolory
Blender ręczny Teesa jest to także urządzenie dla osób, dla których na równi z funkcjonalnością istotna jest estetyka panująca w kuchni. Model ten dostępny jest w dwóch kolorach: białym i czarnym, dzięki czemu z pewnością wybierzesz ten, który najlepiej wkomponuje się we wnętrze Twojej kuchni.
Technical Specifications
| Brand | TEESA |
|---|---|
| Moc | 400 |
| Podstawa antypoślizgowa | Nie |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Funkcja Turbo/Pulse | Tak |
| Noże tnące | Stal nierdzewna |
| Końcówka | Plastikowa |
| Kruszenie lodu | Tak |
| Wymiary | Wysokość: 350 mm |
| Waga | 433 |
| Długość przewodu zasilającego | 1 |
| Liczba prędkości | 2 |
| Typ | Blender ręczny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 545 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 73 x 370 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |