mikrofony
Mikrofon Desktop MIC-205 czarny
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pasmo przenoszenia (min.): 50
- Pasmo przenoszenia (maks.): 16
- Full specification
Status: Out of stock
13.72 zł / szt
16.88 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 50 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 |
| Czułość | 54 |
| Wymiary | 80 x 100 x 320 mm |
| Waga | 65 |
| Pozostałe parametry | Napięcie robocze: 4,5 V |
| Długość przewodu | 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 130 kg |
|---|---|
| Dimensions | 78 x 108 x 325 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |