blendery/rozdrabniacze
Blender personalny NB606.DG
- Moc: 600
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Mycie w zmywarce: Tak
- Full specification
Status: Out of stock
201.01 zł / szt
247.24 zł gross
Blender personalny NB606.DG
nutribullet Original to kompaktowe, ale wydajne rozwiązanie do przygotowywania małych porcji, bez marnowania czasu i składników. Ostrze ekstrakcyjne zostało zaprojektowane tak, aby zagwarantować jednorodne rezultaty, w pełni zachowując składniki odżywcze produktów. Ponadto prosty design ułatwia czyszczenie, zachęcając w ten sposób do utrzymania zdrowych nawyków.
| Weight | 2700 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 x 260 x 360 cm |
Technical Specifications
| Brand | Nutribullet |
|---|---|
| Moc | 600 |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Noże tnące | Stal nierdzewna |
| Funkcja Turbo/Pulse | Nie |
| Wymiary | 343 x 140 x 140 mm |
| Waga | 2.61 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu zasilającego | 1 |
| Pojemność | 0.7 |
| Liczba prędkości | 1 |
| Typ | Blender osobisty |
| Oznaczenia | |
| Kolor | grafit |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |