ładowarki
Ładowarka sieciowa USB-C 18W PD
- Moc: 18
- Rodzaj: Sieciowa
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Full specification
Status: Out of stock
27.90 zł / szt
34.32 zł gross
Ładowarka sieciowa USB-C 18W PD PD do iPhone 11/XS/X/XR
- Ładowarka Green Cell USB Type C z funkcją szybkiego ładowania Power Delivery o mocy 18W
- Zasilacz idealny do telefonów, tabletów i innych urządzeń z portem USB-C oraz urządzeń Apple (potrzebny przewód USB-C na USB-C lub przewód USB-C na Lightning)
- Błyskawicznie naładuj swój telefon - ładowanie iPhone 11 / XS / X do 50% w 30 minut, a Samsung Galaxy S10+ / S10 do 40% w 30 minut
- Przewody USB-C na USB-C oraz USB-C na Lightning nie wchodzą w skład zestawu
Technical Specifications
| Brand | Green Cell |
|---|---|
| Moc | 18 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Wymiary | 53 x 53 x 28 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Pasuje do | Uniwersalna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 105 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 x 60 x 115 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |