butelki i bidony
Bidon aluminiowy 600ml Pokemon
- Bezpieczeństwo:
Umyć przed użyciem. Nie używać do napojów gazowanych lub gorących. Nie używać w kuchence mikrofalowej. Nie zamrażać. Uwaga: Kolory mogą ulec pogorszeniu w przypadku mycia w zmywarce.
- Nr katalogowy:
PK00033
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 5 in stock
27.00 zł / szt
33.21 zł gross
Kids Euroswan, Pokemon, Bidon 600 ml
Bidon aluminiowy 600 ml to bardzo lekki metalowy pojemnik na napoje dla dziecka. Bardzo przydatny na rodzinnych i przedszkolnych wycieczkach i spacerach.
Technical Specifications
| Brand | Kids Euroswan |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Umyć przed użyciem. Nie używać do napojów gazowanych lub gorących. Nie używać w kuchence mikrofalowej. Nie zamrażać. Uwaga: Kolory mogą ulec pogorszeniu w przypadku mycia w zmywarce. |
| Nr katalogowy | PK00033 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Marka | Pokemon |
| Rodzaj | Bidony |
| Wymiary | 22,5 x 7 x 7 cm |
| Pojemność | 600 |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | Polipropylen |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Weight | 157 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 x 90 x 225 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |