zawody
Ciężarówka do skręcania Bosch
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 5 in stock
124.90 zł / szt
153.63 zł gross
Ciężarówka do skręcania Bosch
Zabawka wykonana jest z wysokiej jakości, wytrzymałego tworzywa sztucznego i nie tylko zapewnia mnóstwo frajdy podczas montażu, ale także ćwiczy zręczność, motorykę i kreatywność projektantów.
Technical Specifications
| Brand | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 8640 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Majsterkowicz |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 70 x 13,83 x 22,25 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Weight | 1660 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 x 250 x 500 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |