akcesoria
Bezprzewodowy adapter WP D002C z USB-C
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki pracy - temperatura: 0°C - 40°C
- Warunki pracy - wilgotność: 10% - 80%
- Warunki składowania - temperatura: - 10°C - 60°C
- Warunki składowania - wilgotność: 5% - 90%
- Wymiary:
57 x 175 x 17 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 3 in stock
757.05 zł / szt
931.17 zł gross
WP D002C
Bezprzewodowy adapter USB-C
Bezprzewodowy adapter umożliwia udostępnianie treści (np. filmów, aplikacji) z komputera na urządzeniu monitorze LFD iiyama za pomocą preinstalowanej aplikacji EShare. Jest kompatybilny z komputerami wyposażonymi w wyjścia USB-C (tryb DP-Alt) oraz obsługuje płynne przesyłanie wideo do 4K.
Aby korzystać z adaptera, należy go sparować z odbiornikiem Android. Dołączony adapter USB-C do A może być użyty, jeśli odbiornik Android nie posiada złącza typu USB-C.
Technical Specifications
| Brand | IIYAMA |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Wymiary | 57 x 175 x 17 mm |
| Waga | 810 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie | Adapter USB typ-C do A (do parowania urządzeń) |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Weight | 1000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 210 x 35 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |