baterie/akumulatory
Baterie alkaliczne AA 4 pak
- Wymiary:
14,15 x 50,15 mm
- Napięcie: 1.5
- Rozmiar: AA
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
4,74 zł / szt
5,83 zł brutto
Bateria LR6 AA, 1.5V, alkaliczna, 4 sztuki, blister
- Wysoka wydajność i długa żywotność
- Jednorazowe użycie, nie do ponownego naładowania
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 100 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Wymiary | 14,15 x 50,15 mm |
| Napięcie | 1.5 |
| Rozmiar | AA |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 4 |
| Ogniwo | Alkaliczne |
| Ładowarka w zestawie | Nie |
| Typ | Bateria |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |