Bączek Sen o koniu 19 cm
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 18 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegół
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
52226
- Full specification
Bączek Sen o koniu 19 cm
Ta od pokoleń znana zabawka w wyjątkowo atrakcyjnej odsłonie, zaciekawi każde dziecko. Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 18 miesiąca życia.
Technical Specifications
| Brand | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 18 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegół |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 52226 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymiary | Średnica: 19 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 19 x 19 x 19 cm |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Weight | 250 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 x 160 x 160 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |