torby/etui/plecaki
Etui do laptopa PERFECT 14-14.1 cala
- Pasuje do:
Notebooki o przekątnej ekranu od 14 do 14.1 cala
- Wymiary:
360 x 25 x 255 mm
- Waga: 180
- Full specification
Status: Out of stock
70.71 zł / szt
86.97 zł gross
Etui do laptopa PERFECT 14-14.1 cala
Chcesz wygodnie przenosić swoje urządzenie? DICOTA oferuje rozwiązania zapewniające lekki i elastyczny transport.
Etui Perfect Skin wykonane jest z elastycznego neoprenu. Idealnie dopasowuje się do notebooka niczym druga skóra. Zapewnia skuteczną ochronę przed zarysowaniami i drobnymi uderzeniami. Zamek błyskawiczny posiada dodatkową wewnętrzną warstwę, która chroni obudowę notebooka przed porysowaniem.
| Weight | 208 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 370 x 270 cm |
Technical Specifications
| Brand | DICOTA |
|---|---|
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu od 14 do 14.1 cala |
| Wymiary | 360 x 25 x 255 mm |
| Waga | 180 |
| Rodzaj | Etui |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | Neopren |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |