RC
Auto amfibia R/C mix
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Full specification
Status: Out of stock
65.00 zł / szt
79.95 zł gross
Auto Amfibia zdalnie sterowane
Funkcje:
- Pełny zakres jazdy
- Jazda obustronna - po uderzeniu w przeszkodę, auto obraca się i jedzie dalej
Różne wzory. Produkt wysyłany losowo, brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy 1szt.
| Weight | 686 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 300 x 220 cm |
Technical Specifications
| Brand | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 173332 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Rodzaj | Zdalnie sterowane |
| Wymiary | Długość auta: 14 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29 x 22 x 8 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Mix |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |