zabawa w dom
Blender
- Bezpieczeństwo:
- Każdorazowo, przed podaniem dziecku zabawki, należy sprawdzić jej czystość i jakość.
- Przed pierwszym użytkowaniem, umyj zabawkę używając gąbki i mydła.
- Opakowanie nie jest zabawką, nie udostępniać do zabawy.
- Przed podan
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Full specification
Status: Out of stock
21.00 zł / szt
25.83 zł gross
Blender
Po naciśnięciu przycisku obracają się zabawkowe "ostrza" w blenderze, wprowadzając zawartość kielicha w ruch.
| Weight | 276 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 230 x 230 cm |
Technical Specifications
| Brand | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 180538 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Drobne AGD |
| Wymiary | Wysokość: 19 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 19 x 22,5 x 10 cm |
| Akcesoria w zestawie | 2 x Figurka owoc |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Beżowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |