alkomaty
Alkomat X101
- Wymagania środowiskowe:
Temperatura otoczenia: -10°C ~ 50°C
- Dokładność pomiaru: 0.1
- Zakres pomiaru (min.): 0
- Full specification
Status: Out of stock
59.00 zł / szt
72.57 zł gross
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 x 120 x 165 cm |
Technical Specifications
| Brand | Tracer |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | Temperatura otoczenia: -10°C ~ 50°C |
| Dokładność pomiaru | 0.1 |
| Zakres pomiaru (min.) | 0 |
| Zakres pomiaru (maks.) | 1.99 |
| Czas przygotowania | 20 |
| Czas pomiaru | 5 |
| Akcesoria w zestawie | Etui |
| Funkcje specjalne | - Punkt uruchamiania alarmu: 0,050% BAC; 0,500‰ BAC; 0.250mg/L (BrAC) |
| Wyświetlacz | - Niebieski |
| Sensor | Półprzewodnikowy |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |