RC
Betoniarka R/C
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Częstotliwość: 2.4
- Produkt na baterie: Tak
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
36.00 zł / szt
44.28 zł gross
Betoniarka R/C
- Pełny zakres jazdy
- Podświetlane diody
- Ruchomy bęben betoniarki
- Baterie: 3.7V (auto) dołączone, 2 x AA 1.5V (pilot) niedołączone
| Weight | 630 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 x 200 x 400 cm |
Technical Specifications
| Brand | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Częstotliwość | 2.4 |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 187384 |
| Skala | 1:32 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Rodzaj | Zdalnie sterowane |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 39,5 x 13,5 x 18 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |