Aktywator do Tubi Jelly 12x5g
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE:
Ryzyko zadławienia aktywatorem możliwym do połknięcia.
Do używania pod nadzorem osoby dorosłej.
Nie nadaje się do spożycia.
W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów.
Unikać kontaktu z oczami.
W - Nr katalogowy:
TU3336
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
AKTYWATOR DO TUBI JELLY (zestaw 12 x 5 g)
Aktywator, obok żelowego płynu Tubi Jelly, jest jednym z dwóch najważniejszych składników za pomocą których możesz stworzyć własne, trójwymiarowe żelki.
Do czego służy aktywator?
Jeśli zanurzysz w nim przygotowaną wcześniej formę Tubi Jelly sprawisz, że stanie się ona bardziej trwała, a jej żelowa i płynna forma zamieni się w twardą skorupę.
W skład zestawu wchodzi 12 saszetek o wadze 5 g służących do przygotowania aktywatora.
| Weight | 85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 x 135 x 100 cm |
Technical Specifications
| Brand | TUBAN |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE: |
| Nr katalogowy | TU3336 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Masy plastyczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 15 x 5 x 10 cm |
| Akcesoria w zestawie | 12 saszetek z aktywatorem |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |