adaptery/przejściówki
Adapter sieciowy EU świat - 15A
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Zasilający
- Złącza #1: Wtyczka typ C/F (Schuko)
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
17.18 zł / szt
21.13 zł gross
Podróżny adapter zasilania, World -> EU, 15A
- Ten adapter pozwala na podłączenie dowolnego urządzenia elektrycznego do gniazdek zgodnych ze standardem UE.
- Działa z wtyczkami z ponad 200 krajów.
- Wtyczka z uziemieniem pasuje do każdego standardowego gniazdka w UE
- Gniazdo uniwersalne akceptuje wtyczki z ponad 200 krajów
UWAGA: Nie konwertuje napięcia.
| Weight | 80 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 x 55 x 85 cm |
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Zasilający |
| Złącza #1 | Wtyczka typ C/F (Schuko) |
| Wymiary | 50 x 49,5 x 49,5 mm |
| Waga | 53 |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |