adaptery/przejściówki
Adapter HDMI-VGA Classic - X1B84AA#ABB
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #2: HDMI Typ A Męska
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 25 in stock
64.93 zł / szt
79.86 zł gross
Adapter HP z HDMI na VGA
Adapter HP HDMI do VGA maksymalizuje funkcjonalność ekranu komputera HP UltrabookTM lub notebooka dzięki konwersji sygnału wyjściowego HDMI na wejście analogowe VGA, co umożliwia łatwe podłączenie do zewnętrznego wyświetlacza VGA i pracę z dwoma ekranami.
Bezproblemowa obsługa wysokich rozdzielczości
Obsługuje pełnowymiarową, wysoką rozdzielczość 720p i 1080p na wyświetlaczu zewnętrznym.
Wyrazisty obraz HD
Ciesz się obrazem wysokiej jakości na zewnętrznych wyświetlaczach o rozdzielczości do 1080p.
Wygodne przenoszenie. Szybkie podłączanie.
Bezproblemowe przenoszenie umożliwia szybkie podłączanie urządzeń zarówno w domu, jak i w podróży.
Technical Specifications
| Brand | HyperX |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Złącza #1 | D-sub 15pin Żeńska |
| Wymiary | 13 x 25,5 x 173 mm |
| Waga | 24 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 110 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 x 110 x 250 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |