dystrybucja zasilania
Listwa PDU rack AP7554 PDU Basic Zero U 16A 20xC13/4xC19
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura otoczenia dla pracy urządzenia: -5 - 45 °C
- Wilgotność względna: 5 - 95 %
- Wysokość pracy (w metrach nad poziomem morza): 0-3000 m
- Temepratura otoczenia dla przechowywania: -25 - 65 °C
- Wilgotność wzglę
- Porty zasilania wy.: 20 x IEC-C13
- Porty zasilania we.: IEC 60309
- Full specification
Status: Out of stock
1 658.79 zł / szt
2 040.31 zł gross
APC AP7554 Listwa PDU podstawowa rackowa 230V 0U wejście 16A, wyjścia 4xC19 i 20xC13
Technical Specifications
| Brand | APC |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Porty zasilania wy. | 20 x IEC-C13 |
| Porty zasilania we. | IEC 60309 |
| Wymiary | 161,9 x 5,6 x 4,4 cm |
| Waga | 5.57 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 3680 VA |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Weight | 7500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2160 x 160 x 120 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |