adaptery/przejściówki
Adapter DisplayPort to HDMI
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #2: DisplayPort Żeńska
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 7 in stock
40.70 zł / szt
50.06 zł gross
Plug-n-Play
Nie jest wymagane żadne oprogramowanie instalacyjne ani sterowniki. VC985 jest idealnym rozwiązaniem do podłączenia wyjścia DisplayPort do wyświetlacza z wejściem HDMI.
Supports 1080p
Obsługuje rozdzielczości do 1080p, dzięki czemu jest bardzo kompatybilny z różnymi urządzeniami.
Najwyższa jakość sygnału
Wewnętrzne osłony z folii miedzianej zapewniają integralność sygnału i minimalizują zakłócenia zewnętrzne, dając niezawodny i najwyższej jakości sygnał.
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 127 x 182 cm |
Technical Specifications
| Brand | ATEN |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #2 | DisplayPort Żeńska |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Męska |
| Wymiary | 18 x 4.5 x 1.5 cm |
| Waga | 0.04 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |