Lalka płacząca Julia 42 cm
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
42402
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
W naszej manufakturze wierzymy, że zabawa jest najlepszą nauką. Dlatego też z wielką miłością tworzymy kultowe lalki Llorens, w 100% ręcznie wykonane, o niepowtarzalnych wzorach. Stosowane przez nas tkaniny pochodzą od renomowanych marek odzieży dziecięcej. Wszystkie lalki Llorens są zgodne z europejskimi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa dzieci, co gwarantuje, że Twoje dzieci będą się bawić w możliwie najbezpieczniejszy sposób. Lalka płacząca Julia mierzy 42 cm. Jej rączki, nóżki oraz głowa są wykonane z miękkiego w dotyku winylu, zaś brzuszek jest materiałowy. Lalka płaczę i woła mama, papa po wyjęciu smoczka. Julia ma śliczną urodę, duże niebieskie oczęta z długimi rzęsami, pełne usta oraz blond włoski z grzywką upięte w dwie kiteczki. Lalka jest ubrana w dwukolorową bluzę z nadrukiem, tiulową spódniczkę, futrzaną kamizelkę, białe skarpetki z kokardkami oraz różowy komin. Lalka została zapakowana w ozdobny karton, więc bez zbędnych dodatkowych opakowań, może być wręczona jako prezent. Kochamy hiszpańskie lalki Llorens!
| Weight | 1468 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 x 263 x 505 cm |
Technical Specifications
| Brand | Llorens |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 42402 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Marka | Inne |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 26 x 50 x 16 cm |
| Wysokość | 42 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Bateria LR44 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |