adaptery/przejściówki
Adapter DisplayPort do HDMI 4K
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #2: HDMI Typ A Żeńska
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
80.46 zł / szt
98.97 zł gross
Adapter DisplayPort do HDMI 4K
| Weight | 90 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 x 125 x 205 cm |
Technical Specifications
| Brand | ATEN |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Żeńska |
| Złącza #1 | DisplayPort Męska |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Waga | 40 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18 x 4.5 x 1.5 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |