adaptery/przejściówki
Adapter DisplayPort do HDMI 4K
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #2: HDMI Typ A Żeńska
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
80,46 zł / szt
98,97 zł brutto
Adapter DisplayPort do HDMI 4K
Specyfikacja techniczna
| Producent | ATEN |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Żeńska |
| Złącza #1 | DisplayPort Męska |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Waga | 40 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18 x 4.5 x 1.5 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 90 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 125 x 205 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |