adaptery/przejściówki
Adapter bluetooth MYNA 5.4
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Komputerowy
- Złącza #1: USB Typ A Żeńska
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
57.68 zł / szt
70.95 zł gross
Myna Adapter Bluetooth 5
Zwiększ prędkość dzięki temu adapterowi Bluetooth 5 o zasięgu 10 m i niskim zużyciu energii
Na pełnych obrotach
Dzięki najnowszej technologii Bluetooth adapter Myna Bluetooth 5.4 zapewnia prędkość transferu do 3 Mb/s, a także bezprzewodowy zasięg 10 m, który pozwala Ci przemieszczać się, utrzymując stabilne połączenie. Wystarczy podłączyć go do swojego komputera lub laptopa i gotowe!
Inteligentniejszy, bezpieczniejszy, mocniejszy
Ten kompaktowy adapter zapewnia obsługę trybów Bluetooth Classic i Low Energy (LE), co pomaga oszczędzać baterię laptopa. Co więcej, ulepszone zabezpieczenie przed zakłóceniami zapewni Ci stabilność, bezpieczeństwo i doskonałe połączenie.
| Weight | 23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 95 x 160 cm |
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | USB Typ A Żeńska |
| Wymiary | 23 x 7 x 14 mm |
| Waga | 2 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania sprzętowe | Wolne gniazdo USB |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |