torby/etui/plecaki
Plecak 15-16'' Backpack - Black
- Pasuje do:
Laptop 16 " i mniej.
- Wymiary:
370 x 130 x 460 mm
26 litrów
- Waga: 1.01
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 9 in stock
247.98 zł / szt
305.02 zł gross
Plecak 15-16'' Backpack - Black
| Weight | 955 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 400 x 500 cm |
Technical Specifications
| Brand | Targus |
|---|---|
| Pasuje do | Laptop 16 " i mniej. |
| Wymiary | 370 x 130 x 460 mm 26 litrów |
| Waga | 1.01 |
| Rodzaj | Plecak |
| Ilość komór | 2 |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |