Chłodzenie CPU NAUTILUS 360 ARGB 360 mm białe
- Poziom hałasu: 36
- Prędkość wentylatora (maks.): 2100
- Przepływ powietrza: 72.8
- Pełna specyfikacja
CORSAIR NAUTILUS RS ARGB Liquid CPU Cooler prezentuje doskonałość CORSAIR w inżynierii i projektowaniu, oferując wydajne, ciche chłodzenie z prostą łącznością nie jest wymagany żaden kontroler, wystarczy podłączyć bezpośrednio do płyty głównej. Jego lekko wypukła płyta chłodząca z wstępnie nałożoną pastą termoprzewodzącą zapewnia doskonały transfer ciepła, podczas gdy wentylatory RS120 ARGB utrzymują niskie temperatury dla maksymalnej wydajności procesora. Osiem diod LED RGB na głowicy pompy i każdym wentylatorze rozświetla system dzięki łatwej kontroli płyty głównej. Uprość swoją konstrukcję dzięki łatwym, szeregowym połączeniom i precyzyjnej kontroli chłodzenia za pomocą 4-pinowego złącza wentylatora PWM. Aby uzyskać bardziej zaawansowaną kontrolę, można użyć opcjonalnego kontrolera iCUE (sprzedawanego oddzielnie). Obsługując szeroką gamę gniazd procesorów Intel i AMD, w tym LGA 1851, NAUTILUS RS oferuje szeroką kompatybilność systemową.
| Waga | 2375 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 445 x 190 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Corsair |
|---|---|
| Poziom hałasu | 36 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2100 |
| Przepływ powietrza | 72.8 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Podświetlenie | ARGB |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wymiary | 396 x 120 x 27 mm |
| Waga | 1.6 |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Gniazdo procesora | LGA1851 |
| Radiator | Aluminium |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |