Figurka Mini Brands Sklep Disneya
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
77353GQ2
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Rozpakuj i odkryj PRAWDZIWE miniaturowe przedmioty kolekcjonerskie Disney Store! Do zebrania jest ponad 60 miniatur Twoich ulubionych marek Disneya, takich jak Marvel, Pixar, Gwiezdne wojny, Myszka Miki i Przyjaciele oraz Księżniczki Disneya. Znajdź figurki swoich ulubionych postaci, takich jak Woody, Thor, Jasmine i nie tylko! Zbierz je wszystkie, w tym specjalne akcesoria, aby odtworzyć własny sklep Disneya! Jakie 5 niespodzianek rozpakujesz?
Niesamowite figurki Disneya: doskonałe repliki ulubionych postaci z Disney Store, z niesamowitymi detalami, które zachwycą kolekcjonerów i dzieci.
Ryzyko zadławienia - Małe elementy - Nie dla dzieci poniżej 3 lat. Zalecany wiek 3+
Różne wzory. Produkt wysyłany losowo, brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy 1szt.
| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 85 x 85 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ZURU 5 Surprise |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 77353GQ2 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wariant | Zestaw |
| Marka | Disney/Disney Pixar |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania jednostkowego: 8.5 x 8.5 x 8.5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Typ | Bajkowe |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |