pudełka i etui
CD Wallet 104 CD Nylon Czarny
- Wymiary:
29,5 x 17 x 8 cm
- Pojemność opakowania: 104
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
35,85 zł / szt
44,10 zł brutto
CD WALLET 104 CD NYLON CZARNY
- Koszulki na płyty wykonane z antystatycznego materiału
- W zestawie pasek
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Wymiary | 29,5 x 17 x 8 cm |
| Pojemność opakowania | 104 |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Typ opakowania | Wallet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 381 kg |
|---|---|
| Wymiary | 82 x 172 x 295 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |