bujaki
Bujak kotek zielony
- Nr katalogowy:
7600830108
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
41,92 zł / szt
51,56 zł brutto
Smoby Bujak kotek zielony
- Uroczy bujak z wygodnym siedziskiem, uchwytami - uszkami.
- Stabilna konstrukcja zapobiegająca wywróceniu.
- 98% użytego do produkcji domku plastiku pochodzi z recyklingu.
- Powłoka ANTI-UV chroniąca przed blaknięciem kolorów na słońcu.
- Wyprodukowana we Francji.
| Waga | 2000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 360 x 370 x 765 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Smoby |
|---|---|
| Nr katalogowy | 7600830108 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Bujaki |
| Wymiary | 78 x 38 x 35 cm |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) z recyklingu |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |