Brokatowe Wróżki
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIA: Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw zawiera małe elementy, istnieje niebezpieczeństwo zadławienia. Produkt odpowiedni dla dzieci powyżej 5 roku życia, używaj tylko w obecności osoby dorosłej, wpinki mają ostre zak
- Nr katalogowy:
3524
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
ZRÓB TO SAM... ŁATWE DO WYKONANIA...
Lubisz tworzyć różne ciekawe rzeczy? Kochasz malować i ozdabiać przedmioty? Wypróbuj ten zestaw!
Dzięki niemu samodzielnie wykonasz odlewy gipsowe wróżek! Za pomocą farbek i brokatu zamienisz je w prawdziwe cuda. Jeśli wcześniej umieścisz w nich magnesy będziesz mogła przykleić swoje czarodziejki np. na lodówkę! Stwórz 6 wróżek: Sarette, Abellę, Rosalvę, Eloiny, Delicię, Felicitae i zaskocz swoje przyjaciółki!
Taki zestaw i gotowe odlewy to doskonała propozycja prezentu dla rodziny lub przyjaciół!
| Waga | 335 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 220 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | 4m |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIA: Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw zawiera małe elementy, istnieje niebezpieczeństwo zadławienia. Produkt odpowiedni dla dzieci powyżej 5 roku życia, używaj tylko w obecności osoby dorosłej, wpinki mają ostre zak |
| Nr katalogowy | 3524 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Do malowania/dekorowania |
| Rodzaj | Odlewy gipsowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22 x 18 x 5,5 cm |
| Akcesoria w zestawie | - 6 form z postaciami wróżek |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |