GS-108SV2 switch 8x1GbE
- Pozostałe funkcje:
- Auto-MDI/MDIX
- Store-and-forward architecture
Transfer (half duplex/full duplex):
- Ethernet: 10/20 Mbps
- Fast Ethernet: 100/200 Mbps
- Gigabit Ethernet: 1000/2000 Mbps - Liczba portów PoE+: Brak
- Liczba portów SFP+: Brak
- Pełna specyfikacja
Przełącznik ZyXEL GS-108S v2
8- portowy przełącznik Desktop GE Media Switch
Cechy główne:
- 3-level prioritization
- QoS
- Plug-And-Play
| Waga | 320 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 160 x 95 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Zyxel |
|---|---|
| Pozostałe funkcje | - Auto-MDI/MDIX |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 |
| QoS | - Port-based QoS |
| Pobór mocy | 3 |
| Wymiary | - Wymiary switcha: 152 x 80 x 32 mm |
| Waga | 150 |
| Pozostałe parametry | - Temperatura pracy: 0 - 40 stopni C |
| Zasilanie | - Wejście: 100 - 240 V AC |
| Akcesoria w zestawie | - Switch |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Obsługiwane protokoły i standardy | - IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Bufor pamięci | 128 |
| Przepustowość | 16 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |