breloczki
Brelok notesik Kapibara display mix 12 sztuk
- Nr katalogowy:
STN9681
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
86,30 zł / szt
106,15 zł brutto
Brelok notesik Kapibara display mix 12 sztuk
Futrzany, wesoły notesik w formie breloczka to idealne miejsce na ważne zapiski. Niewielki rozmiar 10 x 8 cm gwarantuje, że zmieści się w każdej torebce, można go również przypiąć do plecaka. Notes zapinany jest na zatrzask.
Cena za display zawierający 12 sztuk.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Stnux |
|---|---|
| Nr katalogowy | STN9681 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania (display): 10 x 16 x 17 cm |
| Akcesoria w zestawie | 12 x Brelok notesik Kapibara |
| Wysokość | 10 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Szerokość | 8 |
| Głębokość | 3 |
| Materiał | Plusz |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Waga | 695 kg |
|---|---|
| Wymiary | 180 x 170 x 120 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |