BR1500GI Back RS 1500VA 230V LCD GREEN
- Wymagania środowiskowe:
- Środowisko operacyjne: 0 - 40°C
- Wilgotność względna podczas pracy: 0-95%
- Wysokość n.p.m podczas pracy: 0-9000 m
- Temperatura (przechowywanie): od -15 do 45°C
- Wilgotność względna (przechowywanie): 0-95%
- Wysokość n.p.m (prz - Złącza: RJ-45
- Zabezpieczenia / filtry: Linii danych
- Pełna specyfikacja
APC Power-Saving Back-UPS Pro 1500, 230V
APC Back-UPS Pro, 865 Watts/1500 VA, na wejściu 230V/na wyjściu 230V, Interface Port Optional Simple Signalling RS232 cable, USB, Extended runtime model
| Waga | 14100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 390 x 245 x 480 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | APC |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | - Środowisko operacyjne: 0 - 40°C |
| Złącza | RJ-45 |
| Zabezpieczenia / filtry | Linii danych |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Moc czynna | 865 |
| Czas ładowania | 8 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3.7 |
| Porty zasilania wy. | 10 x IEC-C13 |
| Wymiary | 112 x 380 x 301 mm |
| Waga | 12.7 |
| Pozostałe parametry | - Współczynnik szczytu: 3:1 |
| Oprogramowanie | - LCD graphics display |
| Akcesoria w zestawie | - CD z oprogramowaniem |
| Funkcje specjalne | - Graficzny wyświetlacz LCD |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |