zabawa w dom
Bosch Czajnik
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
L9548
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
29,50 zł / szt
36,29 zł brutto
Elektryczny Czajnik na licencji Bosch to niezbędne urządzenie w kuchni każdego dziecka.
Można nalać do niego wody i przygotować pyszną herbatę lub kawę dla mamy i taty. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu świetnie pasuje do małych rączek. Czajnik jest doskonałym uzupełnieniem kolekcji kuchennych sprzętów AGD marki Bosch dla dzieci.
| Waga | 194 kg |
|---|---|
| Wymiary | 95 x 140 x 155 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | L9548 |
| Tematyka | Drobne AGD |
| Pozostałe parametry | Wymiary: 15,25 x 8,5 x 13,75 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |