radioodtwarzacze
Boombox BBTU - 500DAB/SL
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Odtwarzane formaty audio: MP3
- Max. moc głośników (sumaryczna): 6
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
463,40 zł / szt
569,98 zł brutto
Przenośny odtwarzacz stereo AC/DC CD//DAB+/MP3/BT
- Stylowy, nowoczesny Boombox z niezliczoną ilością funkcji. PEŁNOKOLOROWY 2,4-calowy wyświetlacz TFT-LCD z podświetleniem LED.
- Funkcja odbiornika strumieniowego audio Bluetooth v5.0+EDR (profil A2DP) z minimalnym zasięgiem bezprzewodowym 10 m.
- 2 x 3 W RMS = 6 W RMS mocy wyjściowej audio.
- Przetworniki głośnikowe o wysokim zakresie dynamiki z rozszerzonym basem + tonami wysokimi.
- 5-ustawiony korektor (FLAT/ROCK/POP/JAZZ/CLASSIC).
- Odtwarzacz CD ładowany od góry z japońską optyką.
- Odtwarzanie płyt CD/CDR/RW/MP3 z 20 pamięciami programów CD i 99 pamięciami programów CD-MP3.
- Tuner radiowy DAB+/FM Band III z 80 zaprogramowanymi stacjami 40 DAB + 40 FM.
- Radio FM PLL z funkcją RDS.
- Odtwarzacz USB-MP3 z 99-etapową pamięcią programów i 64 GB pamięci.
- Wejście Aux-in (3,5 mm) do podłączania urządzeń zewnętrznych.
- Stereo Gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).
- Cyfrowy zegar z 24-godzinnym formatem wyświetlania czasu.
- Podwójna funkcja budzika z timerem SLEEP + budzenie CD, radiem, USB, brzęczykiem.
- Funkcja ściemniacza.
- Pilot zdalnego sterowania (pełna funkcja).
- Zasilanie prądem zmiennym/stałym. Prąd zmienny 110-230 V~50/60 Hz, prąd stały 9 V (6 baterii 1,5 V UM-2, brak w zestawie).
- Dołączone akcesoria: Przewód zasilający, baterie alkaliczne AIWA AAA/LR03 x 2 szt., pilot zdalnego sterowania.
| Waga | 1380 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 255 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | AIWA |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 |
| Odtwarzacz CD | Tak |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Pamięć stacji | 80 |
| System | Boombox |
| Pasma | RDS FM |
| Złącza | 1 x USB |
| Wymiary | 260 x 220 x 128 mm |
| Waga | 1.2 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-RW |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |