blendery/rozdrabniacze
Blender ręczny MSM6B150
- Moc: 300
- Podstawa antypoślizgowa: Nie
- Mycie w zmywarce: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 11 w magazynie
59,34 zł / szt
72,99 zł brutto
Blender ręczny MSM6B150
- Ergonomiczny uchwyt: wygoda podczas blendowania
- Prosta obsługa za naciśnięciem jednego przycisku.
- Odłączana stopa miksująca. Można ją zwolnić w prosty sposób odkręcając od korpusu urządzenia.
| Waga | 900 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 110 x 430 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Moc | 300 |
| Podstawa antypoślizgowa | Nie |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Kruszenie lodu | Nie |
| Noże tnące | Stal nierdzewna |
| Funkcja Turbo/Pulse | Nie |
| Końcówka | Plastikowa |
| Wymiary | 374 x 61 x 61 mm |
| Waga | 0.7 |
| Akcesoria w zestawie | Pojemnik do miksowania |
| Długość przewodu zasilającego | 1.5 |
| Pojemność | 0.7 |
| Liczba prędkości | 1 |
| Typ | Blender ręczny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |