Blender kielichowy Explore 6 E6TB1-6ST
- Moc: 1400
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Mycie w zmywarce: Tak
- Pełna specyfikacja
Blender kielichowy Explore 6 E6TB1-6ST
Wszystko równie pyszne: od świeżutkich smoothie, po gorące zupy
Przygotowywanie najróżniejszych zdrowych i smacznych kompozycji składników nigdy nie było prostsze niż z blenderem Explore 6 i jego ostrzami Truflow. Mocny silnik 1400 W napędza sześć ostrzy Truflow, optymalizując przepływ składników, by uzyskać nawet o 48%* gładszą konsystencję zarówno zimnych, jak i gorących potraw. *W porównaniu do blendera Electrolux Create 3 Blender (E3TB1-4GB), zgodnie z wewnętrznym testem (2021) poprzez mierzenie ilości osadu powyżej 1 mm przy maksymalnej prędkości przez minutę, stosując standardowy przepis z IEC60335-2-14
Doskonałe miksowanie z ostrzami TruFlow
Dzięki ostrzom Truflow za każdym razem uzyskasz takie same, idealne rozdrobnienie. Sześć ostrzy Truflow poprawia przepływ składników, pozwalając uzyskać nawet o 48%* gładszą, bardziej jednolitą konsystencję.*W porównaniu do blendera Electrolux Create 3 Blender (E3TB1-4GB), zgodnie z wewnętrznym testem (2021) poprzez mierzenie ilości osadu powyżej 1 mm przy maksymalnej prędkości przez minutę, stosując standardowy przepis z IEC60335-2-14
Mocny silnik 1400 W działa niezawodnie
Uzyskanie pożądanej konsystencji stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dzięki mocnemu silnikowi ostrza zrywają się do pracy i sprawnie rozprawiają się z dowolnymi składnikami - miksując delikatną zupę lub krusząc lód.
Dzbanek z żaroodpornego szkła do zimnych i ciepłych potraw
Radość z miksowania od świeżych smoothie i zimnych napojów po gorącą zupę dzięki dzbankowi ze szkła borokrzemowego odpornego na duże zmiany temperatury, aż do 100°C. ^Dzbanek powinien pobyć w temperaturze pokojowej (25°C) przez co najmniej 4 godziny przed zalaniem go wrzątkiem.
Zawsze równie pyszne efekty, dzięki dedykowanym programom i ustawieniom prędkości
Poeksperymentuj w kuchni z blenderem Explore 6 High Power, by cieszyć się idealnym rozdrobnieniem składników. Jeden przycisk wystarczy, by uzyskać pożądany, powtarzalny rezultat, jak smoothie, kruszony lód lub gorąca zupa. Ustawienia prędkości pozwalają na precyzyjną kontrolę, a funkcja pracy pulsacyjnej na momentalne przyspieszenie.
Duża pojemność dzbanka: 1,75 l
Dzięki dużemu dzbankowi nie trzeba się ograniczać - można przygotować świeże koktajle dla całej rodziny lub zachwycające zupy na specjalne okazje.
| Waga | 5400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 226 x 365 x 295 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Electrolux |
|---|---|
| Moc | 1400 |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Funkcja Turbo/Pulse | Tak |
| Noże tnące | Stal nierdzewna |
| Kruszenie lodu | Tak |
| Końcówka | Metalowa |
| Wymiary | 204 x 166 x 191 mm |
| Pozostałe parametry | Dzbanek z hartowanego szkła: wytrzymuje temperaturę do 90C |
| Długość przewodu zasilającego | 1 |
| Pojemność | 1.75 |
| Liczba prędkości | 10 |
| Typ | Blender kielichowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | inox |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |