słuchawki
Słuchawki nauszne Basic4TV czarne
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Dźwięk: Stereo
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
34,34 zł / szt
42,24 zł brutto
- Wbudowana regulacja głośności umożliwia wygodne dopasowanie siły głosu na kablu
- Ekstra długi kabel (6 m), specjalnie przystosowany do podłączania do urządzeń TV lub HiFi
- Jednostronne prowadzenia kabla zapewnia większą swobodę ruchów przy słuchaniu muzyki
- Zamknięte słuchawki wokółuszne podnoszą doznania muzyczne i redukują niepożądane szumy z otoczenia
- Wyściełany pałąk nagłowny zapewnia wygodne noszenie przez dłuższy czas
- Słuchawki posiadają indywidualnie regulowany pałąk nagłowny w celu dopasowania do kształtu głowy
- Pozłacana powłoka wtyczki gwarantuje niezawodną transmisję sygnałów i lepszą jakość audio
- Z pozłacanym adapterem do podłączania słuchawki do sprzętu stereo, konsolety mikserskiej itp. z wyjściem audio 6,35 mm
| Waga | 320 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 190 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Waga | 317 |
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 6 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |