podkładki pod mysz/klawiaturę
BigFoot Mouse Pad - black
- Przeznaczenie: Biuro
- Podkładka pod nadgarstek: Tak
- Wymiary:
23x210x245mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
35,76 zł / szt
43,98 zł brutto
Ergonomiczna podkładka pod mysz z podpórką nadgarstka wypełnioną miękkim żelem zapewnia wygodną pozycję ręki, zapobiega nadwyrężaniu mięśni
- Antypoślizgowy spód zapewnia dodatkową stabilność oraz płynne sterowanie myszą
- Powierzchnię podkładki pod mysz wykonano z mikrowłókna, które poprawia działanie myszy
- Odpowiednia dla wszystkich rodzajów myszy
| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 x 240 x 310 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Przeznaczenie | Biuro |
| Podkładka pod nadgarstek | Tak |
| Wymiary | 23x210x245mm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 288x235x28 mm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |