butelki i bidony
Bidon Swig miętowy
- Nr katalogowy:
B11440
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Bidony
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
16,00 zł / szt
19,68 zł brutto
Bidon Swig
Bidon SWIG to poręczny bidon z silikonową słomką nadający się zarówno do domu, jak i na każde wyjście. Bidon jest łatwy do chwycenia nawet przez najmniejsze rączki, a silikonowa słomka jest elastyczna i delikatna dla małych ust. Bidon posiada także odsłoniętą miarkę, dzięki której za jednym spojrzeniem można określić, czy potrzebne będzie dolanie napoju. Bidon SWIG posiada także izolowane ściany, które zapewniają odpowiednią temperaturę napoju.
Cechy:
- Silikonowe ustniki i słomki
- Pielęgnacja: Można myć w zmywarce
- Bez BPA i ftalanów
- Izolowane ściany
| Waga | 170 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 115 x 215 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Boon |
|---|---|
| Nr katalogowy | B11440 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Bidony |
| Wymiary | 15 x 8 x 8 cm |
| Pojemność | 265 |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Miętowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |