kamery IP
Kamera DS-2CD1043G2-LIUF/SL PL
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki przechowywania: od -30°C do 60°C. Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Uruchomienie i praca: od -30°C do 60°C. Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
317,00 zł / szt
389,91 zł brutto
Stałopozycyjna kamera sieciowa typu bullet 4 MP Smart Hybrid Light
- Wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 4MP
- Wykrywanie ludzi i pojazdów
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe: zaawansowana technologia o dużym zasięgu
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Obsługa wbudowanej pamięci masowej do 512 GB (gniazdo kart SD)
- Wbudowany dwukierunkowy system audio
- Odporność na wodę i pył (IP67)
| Waga | 460 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 220 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo | Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, znak wodny, podstawowe i skrótowe (digest) uwierzytelnianie dla HTTP, uwierzytelnianie WSSE i digest dla otwartego interfejsu wideo sieciowego (ONVIF), dziennik audytu bezpieczeństwa, uwierzytelnianie hosta (adres M |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP |
| Standardy | 802.11a |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Kompresja wideo | MJPEG |
| Obsługa systemów mobilnych | Brak |
| Kompresja audio | AAC-LC |
| Wymiary | 179 x 67.4 x 69.1 mm |
| Waga | 315 |
| Certyfikaty | EMC
Bezpieczeństwo
|
| Matryca | 1/3" CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Zasilanie | 12 VDC +/- 25%, 0,62 A, maks. 7,5 W, zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją, PoE: IEEE 802.3af, Klasa 3, maks. 9 W. |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |