butelki i bidony
Bidon aluminiowy 600ml Kuromi
- Bezpieczeństwo:
Umyć przed użyciem. Nie używać do napojów gazowanych lub gorących. Nie używać w kuchence mikrofalowej. Nie zamrażać. Uwaga: Kolory mogą ulec pogorszeniu w przypadku mycia w zmywarce.
- Nr katalogowy:
PK00033
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 18 w magazynie
26,00 zł / szt
31,98 zł brutto
Kids Euroswan, Pokemon, Bidon 600 ml
Bidon aluminiowy 600 ml to bardzo lekki metalowy pojemnik na napoje dla dziecka. Bardzo przydatny na rodzinnych i przedszkolnych wycieczkach i spacerach.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kids Euroswan |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Umyć przed użyciem. Nie używać do napojów gazowanych lub gorących. Nie używać w kuchence mikrofalowej. Nie zamrażać. Uwaga: Kolory mogą ulec pogorszeniu w przypadku mycia w zmywarce. |
| Nr katalogowy | PK00033 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Bidony |
| Marka | Hello Kitty |
| Wymiary | 22,5 x 7 x 7 cm |
| Pojemność | 600 |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | Aluminium |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 1159 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 80 x 220 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |