Gaming
Bezprzewodowy Gamepad PlayStation 4 PC moro
- Wibracje: Tak
- Liczba gałek analogowych: 2
- D-pad: 4-kierunkowy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 14 w magazynie
75,81 zł / szt
93,25 zł brutto
- DLA PRAWDZIWEGO GRACZA
- Bezprzewodowy zapewni maksymalną swobodę grania
- Wibracje zapewniają realistyczne wrażenia z gry
- Ergonomiczna konstrukcja zapewnia wiele godzin wygodnej gry
- Praktyczna funkcja podświetlenia do nocnego grania
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Wibracje | Tak |
| Liczba gałek analogowych | 2 |
| D-pad | 4-kierunkowy |
| Force feedback | Tak |
| Wymiary | 163 x 61 x 108 mm |
| Waga | 0.195 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth |
| Zasilanie | Bateria |
| Oznaczenia | |
| Platforma | PC |
| Kolor | Moro |
| Waga | 272 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 170 x 115 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |